Меню
+38 (067) 766 52 54
Пн-Пт: 9:00-18:00, Субота 10:00-15:00
Email: [email protected]
Монтаж газового котла в квартирі

Розрахунок безкоштовний

Працюємо також з ПДВ

Гарантія на роботи 5 років

Отримайте
безкоштовну консультацію
від спеціаліста:

*Ваші данні повністю захищені і не будуть передані третій стороні
Реалізовані проекти
Заміна газового котла Vaillant с. Миколаїв
Заміна газового котла Vaillant с. Миколаїв
Демонтаж старого газового котла Vaillant на нову модель Vaillant AtmoTec Pro VUW 200-5-3
Монтаж газового котла Immergas Eolo Star 24 4 E.
Монтаж газового котла Immergas Eolo Star 24 4 E.
Заміна старого котла Senior Duval на новый парапетний Immergas Eolo Star 24 4 E.
Встановлення газового котла Protherm Lynx 24 в новобудові.
Встановлення газового котла Protherm Lynx 24 в новобудові.
Встановлення двохфункційного парапетного газового котла Protherm Lynx 24 в новобудові.
Монтаж газового котла Vaillant atmoTEC plus VUW 240/5-5 24.
Монтаж газового котла Vaillant atmoTEC plus VUW 240/5-5 24.
Заміна старого котла Buderus на новий Vaillant atmoTEC plus VUW 240/5-5 24.
Монтаж підлогового чавунного котла ATTACK 15-18 P.
Монтаж підлогового чавунного котла ATTACK 15-18 P.
Заміна старого котла Маяк на новий газовий підлоговий чавунний ATTACK 15-18 P.
Встановлення газового котла Vaillant atmoTEC plus VUW 240/5-5.
Встановлення газового котла Vaillant atmoTEC plus VUW 240/5-5.
Заміна старого котла Ariston на новий Vaillant atmoTEC plus VUW 240/5-5 24.
Етапи робіт
1) Підбір газового котла для квартири і узгодження ціни монтажу
1) Підбір газового котла для квартири і узгодження ціни монтажу Підбираємо тип і марку газового котла, матеріал і комплектуючі, узгоджуємо вартість матеріалів.
2) Дата і час монтажу
2) Дата і час монтажу Узгоджуємо дату проведення монтажних робіт і термін їх виконання. Завозимо матеріал на об’єкт.
3) Монтажні роботи
3) Монтажні роботи Якщо потрібно, то проводимо демонтаж старого газового котла, монтуємо запірну арматуру для підключення котла.
4) Здача роботи
4) Здача роботи Перевіряємо систему під тиском на відсутність протікань, тільки після цього можна здійснювати запуск котла.

Установка автономного опалення в квартирі стала в даний час оптимальним вирішенням питання доступного і якісного опалення житла. Ця послуга без проблем може бути замовлена в нашій компанії Теплософт.

Установка газового котла в квартирі у Львові і Львівській області

Бажання облаштувати автономне опалення в своїй оселі вимагає виконання таких процедур, як монтаж газового котла в квартирі або монтаж газового котла в будинку. Все залежить від того, яке житло вимагає облаштування - приватне або в багатоповерховому будинку.

Це не означає, що необхідно відразу ж почати придбання необхідного газового агрегату і необхідних комплектуючих. Справа, власне, в тому, що монтаж газового котла в квартирі у Львові і Львівській області, так само, як і в інших місцевостях, пов'язаний з деякими обмеженнями.

Особливо проблематичним це буває в квартирах, що знаходяться в багатоповерхових будинках. Далеко не всі вони розраховані на те, щоб виконувалось встановлення газового котла в квартирі, як альтернатива центральному опаленню.

Підготовка до монтажу автономного опалення

При наявності умов установка автономного опалення в квартирі виконується в певній послідовності, в якій чимало часу забирають паперові питання:

  • Установка газового котла в квартирі починається з відвідин офісу газового постачальника. Там після заяви буде видано дозвіл або заборона. У першому випадку можуть починатися безпосередні підготовчі та монтажні роботи.
  • Розробка проекту в організації, яка має право на дані роботи. Далі за ним буде виконуватися установка газових котлів в квартирі.
  • Відвідування органів пожежного нагляду, які повинні здійснити перевірку системи вентиляції, і видати дозвіл, або вказати на недоліки, які потребують усунення.
  • В тепломережах потрібно відмовитися від централізованого опалення, оскільки намічається монтаж газового котла в будинку.

Установка газового котла на кухні

У справі автономного опалення найбільш часто використовується монтаж газового котла на кухні, оскільки це саме, мабуть, зручне місце, але далеко не єдине. Може виконуватися установка газового котла в квартирі студії. Вибір місця залежить від технічних можливостей і забезпечення повної безпеки в експлуатації.

Зрештою, попрацювати з різними компанія, які займаються проектуванням і газопостачанням, доведеться чимало. Це необхідно, щоб установка газового котла в квартирі в подальшому принесла бажане тепло, а не масу проблем, які не принесуть комфорту і затишку.

Буде потрібен договір з газовиками на подальше обслуговування газового агрегату. Коли проект з усіма підписами і затвердженнями на руках, може бути розпочато встановлення автономного опалення в квартирі. Правда, тоді, коли буде відключено централізоване опалення.

Змонтована індивідуальна теплопостачальна система піддається перевірці на предмет герметичності і готовності до використання. Монтаж газового котла в квартирі виконується спочатку без підключення до магістралі газопроводу, а підключається після завершення попередньої процедури.

Установка газових котлів в квартирі буде менш проблемним, якщо вона знаходиться в новому будинку, який ще не підключений до централізованої системи опалення. У цьому випадку відпадає потреба відвідування тепломережі. Процедура відключення не буде потрібна. Дозвіл на монтаж газового котла на кухні або в іншому місці може бути в пакеті документації на нерухомість.

При такому розкладі господарем не може самостійно виконуватися установка газового котла в квартирі студії або на кухні. Тут не обійтися без послуг фахівців, наприклад, нашої компанії, яка має для цього весь необхідний інструментарій і документацію на надання подібних послуг.

Саме вони забезпечать якісний монтаж і проходження повної процедури узаконення монтажних робіт і використання газового обладнання. Львів та інші міста для цього активно користуються нашими послугами.

Трохи про норми монтажу індивідуального опалення

Установка котла в приватному будинку, та й багатоквартирному, вимагає виконання певних норм і вимог:

  • Важливо забезпечити захист від стрибків напруги автоматику, без якої сучасні котли практично не використовуються. На входах води і палива будуть потрібні фільтри.
  • Також установка газового котла в будинку передбачає розміщення електророзетки або іншого приладу, на відстані мінімум 30 см від газу.
  • Установка газового котла в квартирі студії або на кухні дозволяється в тому випадку, коли приміщення пристосоване для цих цілей. У нього повинні бути підведені газ і вода. Приміщення повинно мати стелі не нижче 2,5 м, а площу - понад 4 кв. м. Обов'язковою є наявність вікна, що відкривається, площею в 0,3 кв. метра на 10 куб. метрів обсягу.
  • Вхідні двері - мінімум 80 см по ширині.

Монтаж газового котла в будинку виконується на стінах або біля стін, відокремлених негорючими матеріалами. Підлогові агрегати розміщаються на негорючих підставках. Димарі не можуть бути вужчими за вихідний патрубок.

Вибір котла і комплектуючих систем опалення

Установка газового котла на кухні квартири або приватного будинку вимагає вибору не тільки самого агрегату, але інших комплектуючих, які будуть необхідні. Настінні моделі більш поширені, оскільки відрізняються більшою естетичністю і зручністю розміщення. Підлогові агрегати більш складні, оскільки не завжди можуть максимально наближатися до стін.

Установка газового котла на кухні може виконуватися з використанням одно- або двоконтурних агрегатів. Перші забезпечують тільки опалення, а другі - і опалення, і гаряче водопостачання.

Установка котла в приватному будинку і квартирі у багатоповерхівці вимагає попереднього визначення його оптимальної потужності для кожного конкретного випадку.

Розібравшись з котельним обладнанням, варто відразу подбати і про комплектуючі. Необхідні стабілізатор електронапруги, фільтри: газовий, водяні (1/2, 3/4), газовий шланг, крани з накидними гайками (по 2 шт. - 1/2, 3/4), і, звичайно ж, муфти з різьбою, вибір яких залежить від того, чим буде виконуватися підключення.

Монтаж газового котла в квартирі досить складна процедура, яка відмінно може виконуватися нашими фахівцями, а тому запрошуємо скористатися нашими послугами.

5.0/5 (Оцінок - 3)
Дякуємо за Ваш голос!
Вибачте, Ви вже оцінили цей матеріал.

1️⃣ Які види газових котлів Ви монтуєте в квартирах?

Монтуємо всі види і типи газових котлів, а саме, димохідні, парапетні, конденсаційні.

2️⃣ Яка ціна монтажу газового котла у квартирі?

Вартість встановлення газового котла у квартирі починається від 1000 грн і вище в залежності від складності робіт.

3️⃣ А які газові котли є у Вас для квартири?

У нашому асортименті всі котли які є на вітчизняному ринку, починаючи від флагмана газових котлів бренда Vaillant і закінчуючи українським виробником Данко.

4️⃣ Як проходить процес оплати за ваші роботи?

Оплата відбувається після закінчення всіх робіт і перевірки системи під тиском.