При наявності проекту ми прораховуємо точну суму всіх витрат і ви чітко знаєте бюджет.
+38 (067) 766 52 54
Пн-Пт: 9:00-18:00, Субота 10:00-15:00
Email: teplosoft.com.ua@gmail.com
Монтаж парапетного газового котла
у приватних оселях, офісах та виробничих приміщеннях "під ключ"

Отримайте
безкоштовну консультацію
від спеціаліста:

*Ваші данні повністю захищені і не будуть передані третій стороні

Реалізовані проекти

Установка парапетних газових котлів є досить трудомістким і важким процесом, але не для справжніх фахівців з нашої компанії Теплософт. Їх досвід багаторічного заняття цією справою дозволяє долати всі труднощі і гарантувати замовникам високу якість своєї роботи.

Монтаж парапетного газового котла у Львові і Львівській області

Почнемо з того, що зараз поговоримо про те, як здійснюється монтаж парапетного газового котла. Мова про його навісні моделі, оскільки підлогові варіанти є поки великою рідкістю.

Монтажні роботи вимагають слідування нормам установки агрегатів на газу, експлуатація яких пов'язана з певними ризиками. Ми виконуємо монтаж парапетного газового котла так, щоб в майбутньому до мінімуму були зведені всі ризики.

Установка парапетного газового котла у Львові і Львівській області: обов'язкові норми

Установка парапетного газового котла в приватному будинку під ключ вимагає підготовки документів та виконання ряду дій. Отже, необхідні:

  • Для інд. забудовників - контракти на поставки газу.
  • Техумови і проекти монтажу, узгоджені в газових інстанціях.
  • Опалювальна конструкція опресовується до 1,8 атм.
  • Опалення обезповітрюється, а з'єднання перевіряються на предмет герметичності.
  • Потрібні стабілізатори електронапруги, або, що краще, джерела, що забезпечують безперебійність живлення.
  • Перший запуск котла проводить офіційний сервісний центр. Вони ж здійснюють контроль правильності підключення газу, дотримання всіх правил, за якими виконується установка парапетного газового котла.

Вимоги до котелень для розміщення котлового обладнання

Приміщення, де виконується установка парапетного газового котла в приватному будинку, також має відповідати нормативним вимогам. Котельня (топкова) може обладнуватися на всіх поверхах, в цоколях, підвалах і на дахах, горищах. Неприйнятно її розташування в кімнатах житлового призначення, ванних, сантехнічних вузлах.

Визначення обсягу котелень, в яких намічений монтаж парапетного газового котла, виконується за сумарною тепловою потужністю, ємнісними і проточними нагрівачами води:

  • Потужність обладнання на газу не більше 30 кВт - потрібне приміщення об'ємом до 7,5 куб. метра.
  • Потужність газового обладнання 30-60 кВт - обсяг топкової до 13,5 куб. метра.
  • Потужність приладів на газу 60-200 кВт - потрібне приміщення об'ємом 15 куб. метра.

Установка парапетного газового котла виконується в приміщеннях, забезпечених подачею і виводом повітряних потоків. Щоб забезпечити досягнення потужності котлового агрегату на рівні 23,3 кВт потрібно 2,5 куб. метра газу щогодини. Повне його згорання може забезпечуватися наявністю близько 30 куб. метрів повітря в годину.

Монтаж парапетного газового котла в приміщенні з недостачею повітря призводить до неповного згоряння газу, утворення шкідливих речовин, що негативно впливають на людину. Львів в цих питаннях вже має повне уявлення, а тому недоліки виключаються.

Комплектуючі для монтажних робіт

Установка парапетного газового котла в приватному будинку під ключ вимагає не тільки наявності самого агрегату, але і ряду комплектуючих. Навісне опалювальне обладнання цього типу вимагає придбання стабілізатора напруги, газового і водяних (1/2 і 3/4) фільтрів, газового шланга, двох кранів з накидними гайками (1/2 і 3/4), а також різних муфт з різьбленням.

Про все це та інше кожен клієнт дізнається, якщо установка парапетного газового котла в приватному будинку замовляється ним в нашій компанії. Наші професіонали розбираються у всіх перипетіях, а тому завжди діють чітко і роблять свою роботу якісно.