Меню
+38 (067) 766 52 54
Пн-Пт: 9:00-18:00, Субота 10:00-15:00
Email: [email protected]
Монтаж конденсаційного газового котла
у приватних оселях, офісах та виробничих приміщеннях "під ключ"

Розрахунок безкоштовний

Працюємо також з ПДВ

Гарантія на роботи 5 років

Отримайте
безкоштовну консультацію
від спеціаліста:

*Ваші данні повністю захищені і не будуть передані третій стороні
Етапи робіт
1) Підбір конденсаційного газового котла і узгодження ціни монтажу
1) Підбір конденсаційного газового котла і узгодження ціни монтажу Підбираємо марку газового котла, матеріал і комплектуючі, узгоджуємо вартість матеріалів.
2) Дата і час монтажу
2) Дата і час монтажу Узгоджуємо дату проведення монтажних робіт і термін їх виконання. Завозимо матеріал на об’єкт.
3) Монтажні роботи
3) Монтажні роботи Якщо потрібно, то проводимо демонтаж старого газового котла, монтуємо запірну арматуру для підключення котла.
4) Здача роботи
4) Здача роботи Перевіряємо систему під тиском на відсутність протікань, тільки після цього можна здійснювати запуск котла.

Опалення є найважливішою конструкцією, що забезпечує необхідний рівень температури в різних приміщеннях. Її ефективне функціонування можливе при використанні оптимального варіанту котлового обладнання. Вигідний варіант - установка конденсаційного газового котла.

Монтаж конденсаційного котла у Львові і Львівській області

Коли людина приступає до обладнання опалювальної системи, у неї виникає питання про вибір оптимального котла, який забезпечить ефективне функціонування всього опалення. При цьому монтаж конденсаційного котла є одним з правильних рішень.

На думку фахівців, такий котел вигідний тим, що в процесі експлуатації не нагадує про себе, працюючи без перебоїв і постійної присутності людини.

Установка конденсаційного котла: великі вигоди

Зовсім недавно монтаж конденсаційного газового котла був досить рідкісною дивиною. Його більш висока вартість в порівнянні з традиційними варіантами, та й більш складна установка з досить дорогим димоходом не створювали умов для їх подальшого просування.

Установка конденсаційного газового котла в приватному будинку здійснюється фахівцями, які засвідчують забезпечення високого ККД і найвищою теплоти згорання палива, яка вичавлює з енергоносіїв до останньої теплокалорії. Всі ці обіцянки досить довго вважалися рекламними акціями.

Сьогодні споживачі, які проживають в різних куточках країни, серед яких і Львів, монтаж конденсаційних котлів набув високу затребуваність. Це пояснюється тим, що вони зрозуміли вигоди від використання такого обладнання.

Клієнти підвищують свої вимоги до стандартів, комфорту і якості систем опалення, а установка конденсаційного котла стала прекрасним рішенням всіх цих проблем. Він, до того ж, на практиці підтвердив реальну 15-30-відсоткову економію палива. Це вигідно, оскільки газ постійно дорожчає, витрати зростають, а тут котел, що допомагає знижувати їх.

Де встановити конденсаційний котел

Монтаж конденсаційного котла вимагає слідування деяких обов'язковим вимогам, які покликані сприяти ефективному і безпечному функціонуванню систем опалення:

  • Монтаж конденсаційних котлів не може виконуватися в житлових кімнатах. Можуть монтуватися на кухнях, однак кращий варіант - окремі, ізольовані та нежитлові приміщення, висота стель яких не менше 2,2 м.
  • Стіни кімнат повинні бути оброблені плиткою, або, в крайньому випадку, оштукатурені. Пожежобезпечні матеріали не використовуються.
  • Котельня, в якій буде виконана установка конденсаційного газового котла, повинна мати отвір дверей завширшки не менше 0,8 метра.
  • Розміри вікон для забезпечення освітлення визначаються за обсягом котельні. На 10 куб. метрів - від 0,3 кв. м заскленої площі.
  • Виконуючи монтаж конденсаційного котла, обсяг котельні визначають за сумарною теплопотужністю агрегату: 7,5 кв. м для котла до 30 кВт, 13,5 кв. м для котла 30-60 кВт, 15 куб. м для приладу потужністю понад 60 кВт.
  • Наявність каналізації обов'язкова.
  • При використанні каскаду котлів для кожної окремої газової лінії потрібен запірний вентиль.
  • Котельня вимагає з'єднання з витяжною вентиляцією будинку.
  • Здійснення вентиляції припливу в котельні може здійснюватися через решітки вентиляції з вулиць або в двері.

Особливі вимоги до монтажу котлів

Установка конденсаційного газового котла в приватному будинку починає виконуватися після підготовки всіх комплектуючих, без яких просто не обійтися. Для цього необхідний стабілізатор напруги і газовий фільтр і шланг. Водяні фільтри і крани з накидними гайками потрібні двох розмірів - ½ і ¾. Останніх необхідно по два. Ясна річ, знадобляться різні муфти з різьбами.

Особливо ретельно повинен бути виконаний монтаж конденсаційного газового котла в частині облаштування димаря, в якому, як показує практика, найбільше допускається помилок. Правда, розмова не про наших фахівців, які в даних питаннях є справжніми професіоналами.

Котли конденсаційного типу не допускають економії на матеріалах, з яких виготовляються димоходи. Для їх виготовлення повинні використовуватися термостійкі полімери, кислотостійка нержавіюча сталь або алюміній. Про застосування каналізаційних труб необхідно забути.

Установка конденсаційного котла - відповідальна справа. Про це не забувають наші фахівці компанії Теплософт, які надають такі послуги протягом тривалого часу. Їх практичний досвід і теоретичні знання - запорука того, що монтаж конденсаційного газового котла завжди буде виконаний належним чином.

4.7/5 (Оцінок - 3)
Дякуємо за Ваш голос!
Вибачте, Ви вже оцінили цей матеріал.

1️⃣ Яка ціна монтажу конденсаційного газового котла?

Вартість встановлення конденсаційного газового котла починається від 1500 грн і вище в залежності від складності робіт.

2️⃣ А які конденсаційні газові котли є у Вас?

У нашому асортименті всі котли які є на вітчизняному ринку, починаючи від флагмана газових котлів бренда Vaillant і закінчуючи китайським виробником.

3️⃣ Як проходить процес оплати за ваші роботи?

Оплата відбувається після закінчення всіх робіт і перевірки системи під тиском.

4️⃣ Чи надаєте Ви гарантію на ваші роботи?

На виконані роботи нашою компанією надається гарантія 2 років, строк гарантії прописаний у офіційному договорі.