При наявності проекту ми прораховуємо точну суму всіх витрат і ви чітко знаєте бюджет.
+38 (067) 766 52 54
Пн-Пт: 9:00-18:00, Субота 10:00-15:00
Email: teplosoft.com.ua@gmail.com
Монтаж конденсаційного газового котла
у приватних оселях, офісах та виробничих приміщеннях "під ключ"

Отримайте
безкоштовну консультацію
від спеціаліста:

*Ваші данні повністю захищені і не будуть передані третій стороні

Реалізовані проекти

Опалення є найважливішою конструкцією, що забезпечує необхідний рівень температури в різних приміщеннях. Її ефективне функціонування можливе при використанні оптимального варіанту котлового обладнання. Вигідний варіант - установка конденсаційного газового котла.

Монтаж конденсаційного котла у Львові і Львівській області

Коли людина приступає до обладнання опалювальної системи, у неї виникає питання про вибір оптимального котла, який забезпечить ефективне функціонування всього опалення. При цьому монтаж конденсаційного котла є одним з правильних рішень.

На думку фахівців, такий котел вигідний тим, що в процесі експлуатації не нагадує про себе, працюючи без перебоїв і постійної присутності людини.

Установка конденсаційного котла: великі вигоди

Зовсім недавно монтаж конденсаційного газового котла був досить рідкісною дивиною. Його більш висока вартість в порівнянні з традиційними варіантами, та й більш складна установка з досить дорогим димоходом не створювали умов для їх подальшого просування.

Установка конденсаційного газового котла в приватному будинку здійснюється фахівцями, які засвідчують забезпечення високого ККД і найвищою теплоти згорання палива, яка вичавлює з енергоносіїв до останньої теплокалорії. Всі ці обіцянки досить довго вважалися рекламними акціями.

Сьогодні споживачі, які проживають в різних куточках країни, серед яких і Львів, монтаж конденсаційних котлів набув високу затребуваність. Це пояснюється тим, що вони зрозуміли вигоди від використання такого обладнання.

Клієнти підвищують свої вимоги до стандартів, комфорту і якості систем опалення, а установка конденсаційного котла стала прекрасним рішенням всіх цих проблем. Він, до того ж, на практиці підтвердив реальну 15-30-відсоткову економію палива. Це вигідно, оскільки газ постійно дорожчає, витрати зростають, а тут котел, що допомагає знижувати їх.

Де встановити конденсаційний котел

Монтаж конденсаційного котла вимагає слідування деяких обов'язковим вимогам, які покликані сприяти ефективному і безпечному функціонуванню систем опалення:

  • Монтаж конденсаційних котлів не може виконуватися в житлових кімнатах. Можуть монтуватися на кухнях, однак кращий варіант - окремі, ізольовані та нежитлові приміщення, висота стель яких не менше 2,2 м.
  • Стіни кімнат повинні бути оброблені плиткою, або, в крайньому випадку, оштукатурені. Пожежобезпечні матеріали не використовуються.
  • Котельня, в якій буде виконана установка конденсаційного газового котла, повинна мати отвір дверей завширшки не менше 0,8 метра.
  • Розміри вікон для забезпечення освітлення визначаються за обсягом котельні. На 10 куб. метрів - від 0,3 кв. м заскленої площі.
  • Виконуючи монтаж конденсаційного котла, обсяг котельні визначають за сумарною теплопотужністю агрегату: 7,5 кв. м для котла до 30 кВт, 13,5 кв. м для котла 30-60 кВт, 15 куб. м для приладу потужністю понад 60 кВт.
  • Наявність каналізації обов'язкова.
  • При використанні каскаду котлів для кожної окремої газової лінії потрібен запірний вентиль.
  • Котельня вимагає з'єднання з витяжною вентиляцією будинку.
  • Здійснення вентиляції припливу в котельні може здійснюватися через решітки вентиляції з вулиць або в двері.

Особливі вимоги до монтажу котлів

Установка конденсаційного газового котла в приватному будинку починає виконуватися після підготовки всіх комплектуючих, без яких просто не обійтися. Для цього необхідний стабілізатор напруги і газовий фільтр і шланг. Водяні фільтри і крани з накидними гайками потрібні двох розмірів - ½ і ¾. Останніх необхідно по два. Ясна річ, знадобляться різні муфти з різьбами.

Особливо ретельно повинен бути виконаний монтаж конденсаційного газового котла в частині облаштування димаря, в якому, як показує практика, найбільше допускається помилок. Правда, розмова не про наших фахівців, які в даних питаннях є справжніми професіоналами.

Котли конденсаційного типу не допускають економії на матеріалах, з яких виготовляються димоходи. Для їх виготовлення повинні використовуватися термостійкі полімери, кислотостійка нержавіюча сталь або алюміній. Про застосування каналізаційних труб необхідно забути.

Установка конденсаційного котла - відповідальна справа. Про це не забувають наші фахівці компанії Теплософт, які надають такі послуги протягом тривалого часу. Їх практичний досвід і теоретичні знання - запорука того, що монтаж конденсаційного газового котла завжди буде виконаний належним чином.