При наявності проекту ми прораховуємо точну суму всіх витрат і ви чітко знаєте бюджет.
+38 (067) 766 52 54
Пн-Пт: 9:00-18:00, Субота 10:00-15:00
Email: teplosoft.com.ua@gmail.com
Монтаж теплої підлоги у ванній кімнаті
у приватних оселях, офісах та виробничих приміщеннях "під ключ"

Отримайте
безкоштовну консультацію
від спеціаліста:

*Ваші данні повністю захищені і не будуть передані третій стороні

Це невелике, але надзвичайно важливе для людини приміщення буде особливо комфортним і затишним, якщо виконати монтаж теплої підлоги у ванній кімнаті. Такий крок буде гарантією оптимального мікроклімату.

Монтаж теплої підлоги в ванній кімнаті можна поділити на два типи по матеріалу:

  • Водяна (металопластикова або зшитого поліетилену труба).
  • Електрична (мати, кабелі, плівки) – саме про цей вид поговоримо далі, так як найбільше питань у виникає у наших клієнтів.

Монтаж теплої підлоги в ванній у Львові і Львівській області: нюанси, які допомагають уникати помилок

Наші співвітчизники досить давно зрозуміли всі вигоди, які несе установка теплої підлоги у ванній. Саме тому до цієї процедури вдаються все частіше. Важливо мати уявлення про її виконанні, щоб потім функціонувала високоефективно, забезпечуючи теплом довгі роки.

Відповіді на запитання, які найчастіше задаються споживачами, допоможуть здійснити монтаж теплої підлоги у ванній кращим чином.

Такі популярні питання в даний час:

  1. Як і де правильно виконати монтаж терморегулятора?
  2. Чи може до 1-го терморегулятора виконуватися монтаж теплої підлоги у ванній і туалетах?
  3. Площі фактичної укладання - під якими видами меблів укладаються теплі підлоги і не укладаються?
  4. Які потрібні параметри відступів при монтажі?
  5. Коли може виконуватися укладання теплої підлоги у ванній?
  6. Який вибір матеріалів для теплоізоляції пропонують фахівці?

Монтажним роботам завжди має передувати ретельне вивчення нормативних інструкцій по такій підлозі. Вони зазвичай містять порядок виконання установки поетапно.

Установка терморегулятора

Передбачувана установка теплої підлоги у ванній у Львові, та, власне, і в іншому місці, завжди починається з вибору оптимального місця для розміщення терморегулятора. Для більшості з них фахівці дають рекомендацію в ванних не використовувати їх.

Обмеження пов'язані з їх захистом IP 21, який не дає гарантій довгої роботи в умовах вологості в приміщеннях. Місце може бути обрано в коридорі чи іншому сухому місці. Укладання теплої підлоги у ванній виконується з умовою, що датчик, який використовується для зчитування температури поверхонь, розміщуються саме у ванній.

Коли для цього приладу визначено місце, роблять в стіні отвір якраз навпроти передбачуваного монтажу. Через нього здійснюється виведення гофрованої трубки для розміщення термодатчика.

Монтаж теплої підлоги у ванній передбачає використання гофрованої трубки, що вимагає дотримання радіусу вигину до встановленої по горизонталлі підлогового покриття мінімум 5 см. Необхідним є наявність одного вигину. Вимога грунтується на тому, щоб при поломці датчика ремонтники могли без проблем його замінити і не знімати для цього плиткове покриття.

Щоб уникнути попадання в трубку цементного розчину або води, треба закрити кінці спеціальними заглушками.

Скільки терморегуляторів використовувати

Монтаж електричної теплої підлоги у ванній передбачає придбання необхідного обладнання. Якщо його вибір здійснюється відразу для туалету та ванної, то закономірно виникає питання щодо можливості підключення теплої підлоги до 1-го терморегулятора.

Відповідь позитивна, хоча це робити не рекомендується. Монтаж теплої підлоги у ванній і туалетній кімнаті виконується в принципі за єдиною схемою, але в приміщеннях будуть спостерігатися різні температурні режими. Зчитування датчиком температурних показників буде виконуватися лише в одному з приміщень.

Залежно від місця розташування датчика, температурний рівень підлоги в іншому приміщенні може бути або занадто низьким, або ж занадто високим. Це може створювати дискомфортні умови.

Тепла підлога в туалеті і ванній

При порівняно однаковому температурному рівні в туалеті і ванній обидві системи підключаються і до 1-го терморегулятора. Датчик повинен перебувати там, де спостерігаються більш значні теплові втрати, а температура на підлозі нижча. Температура визначається пірометром.

Такою важливою процедурою, як монтаж теплої підлоги у ванній з використанням одного терморегулятора, визначається і такий факт: буде недоступним відключення кожної теплої підлоги окремо. Не доступне буде і окреме регулювання температури в різних кімнатах. Це не тільки незручно, а і економічно невигідно, оскільки підвищується кількість споживаної електроенергії.

Фактична площа укладання теплої підлоги

Укладання теплої підлоги у ванній у Львові, в будь-якому населеному пункті, вимагає і звернення уваги на площі фактичного укладання таких опалювальних систем. Підлоги не слід укладати там, де розміщені предмети меблів, які не мають ніжок.

Процес установки виконується таким чином, щоб були враховані певні відступи. Від стін і від стаціонарних меблів необхідно відступати мінімум на 10 см, від радіаторів та іншої техніки для опалення - мінімум на 30 см. Якщо порушити ці нормативи, то не виключено перегрівання меблів і їх передчасний вихід з експлуатації.

Тепла підлога під ванну

Виконуватися установка теплої підлоги у ванній може лише тоді, коли ванна обладнана ніжками і відсутні плитковий фартух між ємністю і підлогою, а також декоративний екран. Укладання системи під екран або фартух не виключає перегрівання кабелів на стиках підлог з нижніми плитками фартуха.

Теплоізоляційний матеріал

Не другорядним фактором процесу, в ході якого виконується укладання теплої підлоги у ванній в спеціальну стяжку, є використання теплоізоляційних матеріалів.

Фахівцями не виключається застосування будь-якої спіненої ізоляції. Обов'язковою є її мінімум 5-міліметровий шар. Наприклад, можна користуватися пінополіетиленом. Але найкраще брати теплову ізоляцію від 10-міліметрової товщини. При цьому коефіцієнт теплової провідності не повинен бути більше 0,05 Вт / кв.м x°С.

Відмінною ж є установка теплої підлоги у ванній, при якій застосовується ізоляція, що має тепловідбиваючу фольгу зовні і покриття лавсановою плівкою. Остання служить для захисту фольгованих шарів від будь-яких агресивних впливів цементних розчину при затвердінні.

Теплоізоляція виконує кілька корисних функцій. Вона захищає самі підлоги, забезпечує економію електричної енергії і прискорює процес нагрівання.

Порівнювання теплих підлог в електричному і водяному виконанні показує, що в першому випадку монтаж набагато простіше. Важливо в будь-якому випадку дотримуватися всіх рекомендацій фахівців і загальноприйнятим інструкцій. Це забезпечить тривалу експлуатацію теплих підлог.

P.S Звертайтесь у нашу компанію Теплософт, виконаємо монтаж теплої підлоги у ванній кімнаті у Львові і Львівській області, швидко і якісно.