Монтаж інфрачервоної теплої підлоги

Виконуючи монтаж інфрачервоної підлоги, компанія Теплософт гарантує створення оптимального температурного мікроклімату в різних приміщеннях. Це забезпечується використанням сучасного обладнання і високоякісними монтажними роботами.

Монтаж інфрачервоної теплої підлоги у Львові і Львівській області

Укладання інфрачервоної теплої підлоги на сучасному етапі має великий попит серед співвітчизників. Він пояснюється тим, що монтаж виконується відносно просто. Часу на виконання робіт потрібно також порівняно мало.

Вигідний монтаж інфрачервоної теплої підлоги тому що, ціна демократична, а тому доступна більшості наших клієнтів. Електричний обігрів підлоги - це досягнення оптимального рівня температури в приміщенні при розумних капіталовкладеннях.

Монтаж інфрачервоного теплої підлоги у Львові і у всій країні, виконаний нашими фахівцями, забезпечує довгострокове ефективне використання даного виду сучасного опалення.

Установка інфрачервоної теплої підлоги: технологічні етапи

Монтаж інфрачервоної підлоги у виконанні фахівців компанії здійснюється відповідно до технологічних нормативів, з особливою уважністю до кожного обов'язкового етапу.

Укладання інфрачервоної теплої підлоги виконується в три етапи:

  • Роботи підготовчого характеру.
  • Укладання теплої підлоги з подальшим надійним закріпленням.
  • Виконання робіт по монтажу декоративних покриттів.

Установка інфрачервоної теплої підлоги при цьому виконується в комплексі, тобто під ключ - від монтажу до випробування і здачі в експлуатацію.

Монтаж інфрачервоної плівкової теплої підлоги вигідний через економічність, малу товщини всієї конструкції (це дуже доречно, з огляду на низькі стелі в більшості наших квартир), забезпеченням рівномірності прогріву всіх площ і найбільш сприятливими тепловими впливами на людський організм.

Як і все інше, монтаж інфрачервоної теплої підлоги відрізняється деякими недоліками. Але вони незначні, наприклад, новизна технології, що вимагає користуватися послугами фахівців-монтажників високої кваліфікації, які можуть виконувати роботи якісно і забезпечувати кращий кінцевий результат. Звернення до нас цю проблему вирішує в повній мірі, і установка інфрачервоної теплої підлоги проходить без проблем.

Монтаж теплих підлог під ключ

Наша компанія забезпечує монтаж інфрачервоної теплої підлоги, який відрізняється тим, що весь обсяг необхідних робіт виконується одним виконавцем. Ми працюємо не так, як радять численні виконавці в Інтернеті.

Але установка інфрачервоної теплої підлоги вимагає правильного підбору плівок, визначення можливостей її застосування, як основного виду обігріву, тобто, вирішувати проблеми повинен фахівець, що розбирається в цих питаннях.

Укладання інфрачервоної теплої підлоги, яке забезпечуємо ми, передбачає весь комплекс робіт, в який входить не тільки безпосередньо сам монтаж, а й безкоштовні консультації, кваліфікована допомога у виборі комплектуючих теплих підлог, їх придбання та доставка при необхідності, а потім, після завершення робіт, супровід і сервісне обслуговування.

Установка інфрачервоної теплої підлоги - це порівняно нові послуги, як, власне, і новий вид опалення. Лякатися новинок не варто. Багатьом замовникам ми вже змонтували системи нових підлог. Досвід показує, що практично всі з них задоволені новим обігрівом. Вони не мають проблем і насолоджуються затишком і теплом в місцях свого проживання.

© Теплософт 2017–2019 Всі права захищені