При наявності проекту ми прораховуємо точну суму всіх витрат і ви чітко знаєте бюджет.
+38 (067) 766 52 54
Пн-Пт: 9:00-18:00, Субота 10:00-15:00
Email: teplosoft.com.ua@gmail.com
Монтаж колектора водяної теплої підлоги
у приватних оселях, офісах та виробничих приміщеннях "під ключ"

Отримайте
безкоштовну консультацію
від спеціаліста:

*Ваші данні повністю захищені і не будуть передані третій стороні

Монтаж колектора для водяної теплої підлоги і допоміжних пристроїв виконується спочатку, щоб до нього під'єднати труби. Така послідовність визначає весь подальший хід робіт.

Монтаж колектора водяної теплої підлоги у Львові і Львівській області

Виконання монтажу водяної теплої підлоги, будучи досить складним процесом, вимагає участі в цій справі фахівців. Звернувшись до нас, клієнт отримає послугу в повному обсязі, в тому числі і якісно виконаний монтаж колектора для водяної теплої підлоги, важливого елемента опалювальної системи інноваційного типу.

Самостійне виконання цього технологічного процесу і дозволяє отримувати деяку економію коштів, але в такому випадку установка гребінки теплої підлоги не може гарантувати ефективність опалювальної системи. Відсутність необхідного досвіду і знань, ясна річ, позначиться на всьому.

Установка гребінки теплої підлоги

В системі теплої підлоги використовується розподільча гребінка, що є не якоюсь окремою деталлю, а цілим вузлом, який необхідний для коректного функціонування опалювальних контурів. Виходячи з цього, установка гребінки теплої підлоги відноситься до важливих операцій.

Перед початком монтажних робіт цього плану слід мати уявлення про основні вимоги, без яких монтаж колектора водяної теплої підлоги у Львові просто не мислимий:

  • На колектор допускається підключення не більше 9-ти контурів. При потребі використання їх більшої кількості доведеться використовувати два і більше колектора.
  • Оптимальне місце розташування колектора - середина будинку, оскільки, таким чином, досягається максимально однакова довжина всіх контурів. Така установка водяного колектора - це рівномірність прогрівання, і рівномірність гідросопротиву в трубах. При приблизно рівній довжині петель обходяться без таких приладів, як проточні датчики.
  • У будинках, які мають кілька поверхів, монтаж колектора на теплу підлогу оптимально виконувати під наявними сходами, тобто в місцях, де не ходять, але до приладу є легкий доступ.
  • Установка гребінки теплої підлоги обов’язково передбачає встановлення розповітрювачів, це необхідно, щоб безпроблемно видаляти повітря з трубопроводів.
  • Подаючий колектор найкраще встановлювати вище по відношенню до зворотного. Таким чином, запобігають нагрівання останнього теплом від першого.

Чи встановлюються колектори нижче, ніж рівень підлоги

В окремих випадках монтаж колектора водяної теплої підлоги виконують поверхом нижче від розташування теплої підлоги. Буває це, коли останній виконується, наприклад, на другому поверсі, а місце знаходження котельного приміщення - на першому.

Подібна ситуація виникає і в тих випадках, коли господар просто не хоче постійно бачити перед очима колекторну шафа і «відправляє» її кудись в підвал.

Такий монтаж гребінки теплої підлоги не є забороненим. Її установка виконується в прийнятій послідовності. Проблема полягає в наступному: з систем повітря не стравлюється автоматично, коли розповітрювачі розташовуються на колекторах. Його треба ставити на ділянці обратки, який знаходиться між петлями і самим колектором.

До відвідників повітря необхідно забезпечити доступ, а перед ним необхідна установка традиційного кульового крана з відсічним механізмом. Завжди монтаж колектора теплої підлоги повинен передбачати наявність клапанів на всіх петлях.

Фахівці забезпечують якісний монтаж колекторів

Монтаж колектора для водяної теплої підлоги, належачи до відповідальних процедур, для повної гарантії успішного його виконання вимагає участі справжніх професіоналів. Вони є в нашій компанії Теплософт, а тому запрошуємо всіх, хто має потребу і бажання обладнати сучасні системи теплих підлог, здатні забезпечувати необхідний температурний мікроклімат в приміщенні.

Гарантовано замовлення буде виконано найкращим чином: монтаж колектора водяної теплої підлоги в нашому виконанні принесе в житло замовника максимальний комфорт і затишок.