Меню
+38 (067) 766 52 54
Пн-Пт: 9:00-18:00, Субота 10:00-15:00
Email: [email protected]
Монтаж теплої підлоги під плитку
у приватних оселях, офісах та виробничих приміщеннях "під ключ"

Розрахунок безкоштовний

Працюємо також з ПДВ

Гарантія на роботи 5 років

Отримайте
безкоштовну консультацію
від спеціаліста:

*Ваші данні повністю захищені і не будуть передані третій стороні
Реалізовані проекти
Монтаж системи опалення, котедж 200 м2.
Монтаж системи опалення, котедж 200 м2.
Монтаж опалення з теплою підлогою по всій площі першого поверху - труба Herz.
Монтаж системи опалення, котедж 180 м2.
Монтаж системи опалення, котедж 180 м2.
Монтаж опалення з теплою підлогою по всій площі першого поверху - труба Rehau.
Монтаж системи опалення, триповерховий будинок, 180 м2.
Монтаж системи опалення, триповерховий будинок, 180 м2.
Монтаж опалення і теплої підлоги з котлом Viessmann Vitopend 100 і трубою Rehau.
Монтаж системи опалення, будинок з клеєного бруса 200 м2.
Монтаж системи опалення, будинок з клеєного бруса 200 м2.
Монтаж системи опалення з газовим котлом Vaillant VU TurboTEC plus і навісним бойлером Drazice
Монтаж системи опалення, будинок 220 м2
Монтаж системи опалення, будинок 220 м2
Монтаж системи опалення з газовим котлом Vaillant і електр. котлом Vaillant eloBLOCK 14 квт.
Монтаж системи опалення, будинок 180 м2
Монтаж системи опалення, будинок 180 м2
Монтаж опалення і укладання теплої підлоги Herz за «сухої технології» без бетонної стяжки.
Монтаж системи опалення, цегляний будинок 230 м2
Монтаж системи опалення, цегляний будинок 230 м2
Монтаж опалення з електр. котлом Protherm і укладання теплої підлоги - труба Herz.
Монтаж системи опалення, квартира 98 м2
Монтаж системи опалення, квартира 98 м2
Монтаж системи опалення на базі труб Rehau і внутрішньо-підлогових конвекторів Polvax.
Етапи робіт
1) Підбір комплектуюфчих для теплої підлоги і узгодження ціни
1) Підбір комплектуюфчих для теплої підлоги і узгодження ціни Проводимо розрахунок тепловтрат і потужності теплих підлог, підбираємо матеріал і комплектуючі, узгоджуємо вартість матеріалів.
2) Дата і час монтажу
2) Дата і час монтажу Узгоджуємо дату проведення монтажних робіт і термін їх виконання. Завозимо матеріал на об’єкт.
3) Монтажні роботи
3) Монтажні роботи Закріплюємо екструдований пінополістирол, монтуємо контури теплих підлог та підключаємо їх до розподільчої гребінки.
4) Здача роботи
4) Здача роботи Перевіряємо систему під тиском на відсутність протікань, тільки після цього можна заливати стяжку.

Серед розмаїття варіантів опалення приміщень популярними стали системи теплої підлоги, які знаходять застосування практично скрізь, де людина відчуває потребу в створенні комфортних умов існування.

Монтаж теплої підлоги під плитку у Львові і Львівській області: що потрібно знати?

Популярне нині укладання теплої підлоги під плитку є проведення електрокабеля під підлогове плиткове покриття. Підключають його через терморегулятори до побутової електромережі. Обігрів вважається найбільш ефективним і витратним за потреби електроенергії.

Монтаж електрокабеля можливий практично у всіх приміщеннях. Все залежить від потреб споживачів і типу покриття підлоги, яке не надто сильно обмежує в діях. І фахівці, і численні користувачі вважають монтаж теплої підлоги під плитку з кераміки ідеальним способом.

Встановлення теплої підлоги під плитку: трохи про покриття та його особливості

Плитку для підлоги відрізняє те, що вона сама по собі є холодним матеріалом, який не сприяє теплу в приміщенні. Розумно, звичайно ж, забезпечити її підігрівання.

Під використання теплої підлоги відмінними варіантами є підлогові покриття, виконані з керамічної плитки, натурального каменю або керамограніта. Всі вони відрізняються міцністю, гігієнічністю, естетичністю, легкістю в прибиранні і екологічністю. Ванні кімнати і туалети, кухні і коридори, балкони і лоджії - це місця, де, як не можна краще, може використовуватися установка теплих підлог під плитку.

Питання низької температури такого покриття вирішується сьогодні досить просто. Оскільки перелічені матеріали мають високу теплопровідність, то вони є місцем з найбільш відчутним теплом, яке виходить від електрокабелів. Відмітна особливість - швидке нагрівання і така ж швидка віддача тепла.

Всі недоліки підлог з керамічної плитки, тобто холодна підлога, вологість в ванних і туалетах, вирішує укладання теплих підлог під плитку. Після її здійснення користувачі відчувають себе комфортно і затишно. До речі, проблема не вирішується використанням обігрівача. Нагріті повітряні потоки, як відомо, спрямовуються вгору і лише після охолодження - повертаються вниз. Температурна різниця між верхніми і нижніми точками при такому розкладі може дорівнювати близько 7-10 градусів.

Укладання теплої підлоги під плитку: переваги

Виконуючи монтаж теплої підлоги під плитку у Львові, та й в будь-якому іншому населеному місці, замовники роблять вибір у бік його електричного типу, оскільки він відрізняється рядом позитивних моментів від свого водяного «побратима».

Вони полягають тим, що:

 • Відсутня прив'язка до основних систем опалення.
 • Практично не виникає потреба в додатковій стяжці. Вистачає звичайного вирівнюючого шару, що не перевищує 30 мм.
 • Не потрібно багато комплектуючих і додаткових місць.
 • Розрахунок і монтаж такої підлоги простий. Для їх здійснення необхідно набагато менше часу.
 • Є багато можливостей для налаштувань і регулювання.
 • При виході з ладу нагрівальних проводів ніяка вода не потрапить до сусідів або в фундамент.
 • Коли виконана укладка кабелю, що гріє під плитку, приміщення отримує оптимальний мікроклімат. Ноги людини будуть перебувати в теплі, а, значить, пропадає загроза захворювань від протягів, так, власне і його загальне самопочуття поліпшується значно.

Вибір теплої електропідлоги

Якщо перераховані вище факти стали вирішальними, то Ви може замовити у нас монтаж теплої підлоги під плитку. Вибір будемо разом здійснювати з таких видів:

 • Нагрівальний кабель.

Кабель визнаний оптимальним рішенням в облаштуванні таким систем опалення. Монтажні роботи прості. Спочатку готується поверхня. На неї кабель укладають змійкою. Для фіксації використовуються затиски або монтажні піни.

Підготовка поверхні полягає в прокладанні по ній теплової ізоляції, що має відбивач, який забезпечує прямування тепла не в підлоги, а в приміщення. Далі установка теплої підлоги під плитку у Львові, Києві, власне, в будь-яких населених пунктах, продовжується розміщенням датчиків на розрахункових місцях і обладнанням фінішного покриття.

Уникнути мінуса, що полягає в потребі захисту кабелю спеціальним шаром стяжки, на думку окремих майстрів, можна його укладанням в клейові шари. Однак більшість не рекомендує користуватися подібною технологією, оскільки:

 • Клей має набагато більшу ціну, ніж стяжка.
 • При потребі згодом замінити плиткове покриття або його частину, можна завдати шкоди нагрівальним проводам.

Укладання кабелю, що гріє під плитку дуже зручна. Не виникає проблем з обходом перешкод, наприклад, унітазів. Правда, потрібні кваліфіковані розрахунки протяжності проводів, але її надають в будь-якому магазині. Встановлення теплої підлоги під плитку в такому випадку не надає труднощів.

 • Нагрівальний мат.

Укладання теплої підлоги під плитку у Львові і по країні успішно виконується і з використанням таких матів. Вони є нагрівальними кабелями, попередньо підготовленими до монтажу.

У заводських умовах вони закріплюються на монтажній сітці і поставляються в рулонах. Потреба в будь-яких розрахунках при цьому відпадає, оскільки ринок пропонує термомати вже відомої потужності. Монтаж теплої підлоги під плитку вимагає від монтажникам виконати укладення і підключення.

Нанесення клею здійснюється прямо на ці мати з подальшим укладанням плитки. При бажанні мати перестраховку при заміні плитки мати заливаються шаром самовирівнюючого розчину близько 3-4 мм по товщині. Це робиться за бажанням замовника, оскільки виробником вимога не ставиться.

Виконане таким чином укладання теплої підлоги під плитку забезпечує прекрасне вирішення питання облаштування такого типу обігріву приміщень.

 • Плівкова тепла підлога

Встановлення теплої підлоги під плитку може здійснюватися і застосуванням плівкових теплих підлог, які мають й іншу назву. Їх також називають інфрачервоними.

Початкові розробки плівок здійснювалися для того, щоб вони розташовувалися під ламінатом, лінолеумом, подібними сухими сумішами або просто під килимами. В такому випадку можлива установка теплих підлог під плитку спеціальним мокрим способом. Правда, знадобиться серйозно підготовлена поверхня, що має рівну жорстку основу і шар гідроізоляції, який поверх плівки виконується з полімерів, а також поширеного гіпсокартону.

5.0/5 (Оцінок - 5)
Дякуємо за Ваш голос!
Вибачте, Ви вже оцінили цей матеріал.

1️⃣ Які види теплої підлоги Ви монтуєте?

Займаємось всіма видами теплих підлог, зокрема водяною, електричною, інфрачервоною.

2️⃣ Яка ціна монтажу теплої підлоги під плитку з матеріалом?

Вартість монтажу одного метра квадратного від 90 гривень, детальні ціни можете переглянути у нас на сайті. Орієнтовну ціну можемо надати протягом 1-2 днів після надання технічної інформації і побажань клієнта!

3️⃣ Скільки коштує розрахунок вартості монтажу і матеріалу для теплої підлоги та виїзд на об’єкт?

Розрахунок і виїзд в межах Львова – безкоштовно. Виїзд інженера на об’єкт тільки після попереднього прорахунку.

4️⃣ Чи надаєте гарантію на виконані роботи?

Гарантія на виконані роботи 5 років згідно договору.