Меню

КондиціонериРадять фахівці, якої фірми кондиціонер краще

З приходом літньої спеки декому з нас доводиться страждати від спеки і, по можливості, відправлятися до моря на відпочинок. Зробити це може не кожен, то відпустку отримати не вдається, то на роботи аврал. Вдома також не сховаєшся. У квартирі - розпечене сперте повітря.

Для виправлення такого неприємного стану справ використовуються різні інструменти і методи. Більшість з нас цікавить те, якої фірми вибрати кондиціонер? Вірний крок в такому напрямку надзвичайно важливий, оскільки цей сучасний технологічний агрегат і прохолоду подарує, і повітря зробить чистим.

Справа ця дуже непроста, оскільки на сучасному ринку фірми кондиціонерів представлені в достатку, а тому без фахівця і його професійної поради звичайний користувач навряд чи впорається належним чином.

Типи виконання сучасних кондиціонерів

Вирішуючи, якої фірми купити кондиціонер, слід звертати пильну увагу на велику кількість видів і типів кліматичних пристроїв. Найбільш придатними для використання в умовах квартир і будинків є підлогові і мобільні кондиціонери, різні спліт-системи.

Від вибору агрегату залежить і продуктивність, і присутність різних функцій для зручності їх використання. Це може бути нічний режим і різні ступені регулювання пристрою, можливість програмування функціонування і фільтрація повітряних потоків з їх насиченням корисними іонами.

Все це прекрасно, але визначення фірми кондиціонерів, чия продукція подарує бажаний температурний мікроклімат, затишок, комфорт в будь-якому приміщенні, необхідно дуже уважне.

Якої фірми вибрати кондиціонер – розберемось спочатку у функціяхФункції кондиціонер

Шукаючи вихід з хвилюючою багатьох проблеми, якої фірми кондиціонер краще, слід звертати погляд, перш за все, на критерії вибору обладнання кондиціювання, для отримання інформації про які можуть використовуватися точні дані про продукт тієї чи іншої компанії. Її можуть в повному обсязі надати наші фахівці.

На рекламу спиратися не варто, оскільки вона не дає точних оцінок. Кондиціонер же повинен служити довго, не виходити з ладу, забезпечувати ефективну роботу, не вимагаючи дорогих витратних матеріалів або обслуговування. Критерії вибору обладнання для кондиціювання повітря полягають в наступному:

 1. Рівень надійності: продукція кожного виробника відрізняється різною якістю і своїми можливостями. Ті пристрої, які протягом десятиліть будуть працювати без аварій і непередбачених ситуацій, мають досить високу вартість, окупаються завжди ефективною роботою.
 2. Тип компресорного двигуна: популярність інверторних кондиціонерів легко з'ясовна, оскільки вони відрізняються цілим рядом переваг, серед яких:
 • Надзвичайно тихе функціонування, що є цінним в тих випадках, коли планується використання нічного режиму.
 • Низький рівень споживання електроенергії.
 • Стабільні температурні показники в кімнатах, оскільки кондиціонер постійно працює, не виключаючись. Змінюється тільки потужність функціонування.

Треба мати на увазі один фактор: реалії нашої держави такі, що перепади в електромережах чинять негативний вплив на чутливі електронні компоненти і схеми регулювання.

Топ фірми кондиціонерів сьогодні приділяють пильну увагу пристроям, які призначені для використання в наших реаліях: стрибки електронапруги, раптові відключення електроживлення, інші відхилення.

Тривалість роботи інвертора залежить від надійності захисту. Перш за все, необхідно вдатися до використання стабілізатора напруги, вартість якого невелика, особливо якщо порівнювати з ціною інверторів.

 1. Корисні функціональні функції: Купити кондиціонер, щоб він виконував забирання і охолодження зовнішнього повітря, просто нераціонально. Виробники в кондиціонерах використовують чимало важливих функцій, які роблять повітря свіжим і чистим:
 • Система очищення є у всіх агрегатах, за винятком лише окремих бюджетних моделей. Буває простою, що містить всього кілька сітчастих фільтрів, що видаляють запахи і пил, або ж складною з антибактеріальної і антивірусним захистом, іншими корисними функціями.
 • Нейтралізація запахів - функція для видалення домішок, насичення повітря іонами, озонуванням. У кращих випадках застосовуються електростатичні і хімічні принципи. Окремі системи можуть нейтралізувати і дим тютюну.
 • Автоперезапуск при аварійних зупинках. Відключають кондиціонери при будь-яких позаштатних ситуаціях, відновлюють роботу при їх зникнення. Дозволяє кондиціонерам працювати без втручання.
 • Інтелектуальне регулювання. Прекрасним буде вибір фірми кондиціонера з такою функцією, оскільки функціонувати буде економне, оскільки при відсутності потреби в охолодженні використовуються малі потужності. За сигналом включаються і до потрібного часу створюють приємну атмосферу.
 • Режим обігріву корисний в наших умовах, оскільки необхідність в ньому виникає навесні і восени, коли потрібен підігрів приміщень.

Визначаючи, якої фірми вибрати кондиціонер, слід дізнатися про наявність пульта дистанційного керування та можливостей для направлення повітря в необхідних напрямках. Особливості функціональних можливостей можна описувати і далі. Кожна компанія прагне до нововведень, щоб їх моделі відрізнялися фірмової і особливою технологією.

Кращі фірми кондиціонерів - гарантія ефективності пристроїв

Розглянемо топ фірми кондиціонерів, можливості пропонованого ними обладнання, які вивели виробників на перші місця. Ми займаємося товарами саме таких компаній, оскільки впевнені в їхній якості, функціональності і тривалих термінах безпроблемної експлуатації.

Лого фірми виробника кондиціонерів - ТошибаToshiba є японським брендом, який завоював лідерство в інноваційних галузях. Саме ця компанія є творцем перших інвертор-кондиціонерів, які відрізняються:

 • Універсальністю інвертора, що має пару схем управління.
 • Дворежимна робота агрегату, максимальна продуктивність, мінімальне енергоспоживання. Забезпечується стабілізація навантажень на електропроводку і зменшення рахунків.
 • Авторежим підтримки параметрів мікроклімату, нічний тихе функціонування, інтенсивність охолодження і нагрівання повітря в приміщеннях.
 • Фільтраційна система для видалення пилу, захисту від таких неприємностей, як віруси і бактерії, грибок і пліснява.
 • Дезодорування і нейтралізація неприємних запахів.

Вартість товарів даного виробника здається високою, але потім з'ясовується, що вона реально окупається надійністю, зручністю і постійним зниженням експлуатаційних витрат. Зручним є і догляд за кондиціонерами цієї компанії.

Лого фірми виробника кондиціонерів - Мітсубіші Хеві ІндастрієсMitsubishi Heavy Industries є другим номінантом топ списку. Інвертори цього бренду працюють тихо, не створюючи незручностей для користувачів. Може охолоджувати і обігрівати. Працює в умовах вуличного температурного показника в -20 градусів.

Якої фірми купити кондиціонер? Правильним буде вибір кліматичного обладнання цього виробника, перевагами якого приваблюють багатьох споживачів:

 • Доступні широкі межі регулювання повітряних заслінок.
 • Наявність функції інтелектуального гойдання, що дозволяє пристрою розподіляти повітря за обсягами кімнат.
 • Авторежим для вибору положень наявних заслінок для встановлених параметрів функціонування.
 • Підтримка оптимального мікроклімату самостійним перемиканням між режимами роботи залежно від установок датчиків.
 • Доступність тихого нічного режиму, функціонування з низьким енергоспоживанням.
 • Функціонал для установки часу охолодження.
 • Системи тонкого очищення, іонізації, видалення алергенів.
 • Зручний пульт ДУ, який має дисплей.

Лого фірми виробника кондиціонерів - ПанасонікПеревагами кліматичного обладнання від компанії Panasonic, яка на сучасним ринку, є третьою в списку кращих, цікаві та несподівані особливості, серед яких, зокрема:

 • Двигуни управляються інверторним компресором.
 • В окремих моделях присутні системи ECONAVI, які розпізнають людей в приміщеннях, стежать і направляють на них повітряні потоки. При відсутності людей працюють на знижених потужностях.
 • Підтримка мікроклімату в авторежимі з самостійним комбінуванням робочих параметрів.
 • Тонка фільтрація, м'яке повітроочищення, видалення цвілі, бактерій, вірусів і неприємних запахів.
 • Інтенсивність охолодження або нагрівання.

Компанія випускає різні моделі і типи, а тому на ринку її продукція представлена в широкому асортименті. Спираючись на нашу інформацію і на допомогу досвідчених фахівців нашої компанії Теплософт, кожен клієнт може визначити, якої фірми кондиціонер краще для конкретних умов майбутньої експлуатації.

Наша допомога полягає і в наданні таких послуг, як встановлення кондиціонерів у Львові, що виконується найкращим чином: професійно, надійно, відповідно до нормативів і вимог.