Меню

Як правильно вибрати кондиціонер для будинкуДійсність показує, що вибір кондиціонера для будинку - справа досить-таки не з простих. Хоча для підготовленого покупця, який порадився зі знайомими і почитав матеріали про кліматичній техніці, воно вирішується набагато простіше, але і він губиться в магазині, неправильно будує діалог з продавцями.

Який кондиціонер вибрати для будинку

Щоб правильно вибрати кондиціонер для дому, необхідно визначитися з оптимальною його конструкцією для кожного конкретного випадку експлуатації. Це можуть бути спліт-системи, що складаються з пари і більше блоків, або моноблочні конструкції.

Системи кондиціювання повітря виконуються в настінному, канальному, касетному й іншому виконанні. У їх складі - два блочних модуля: зовнішній і внутрішній. З'єднуються вони трубками з міді і електричними кабелями. По трубопроводах здійснюється циркуляція фреону.

Шум при функціонуванні виходить в основному від компресорів, які встановлюються в зовнішніх блоках, чим значно поліпшується комфорт людей.

У будинках і квартирах найчастіше встановлюють настінні спліт-системи, які відрізняються:

  • Простою установкою всього устаткування.
  • Низькими рівнями шуму в приміщеннях, оскільки компресор знаходиться зовні.
  • Доступністю за основними параметрами.

Канальні спліт-системи також використовуються в побутових умовах, але установка кондиціонера для будинку в цьому випадку потребує

підвісні стелі або підсобні приміщення. Там виконується їх монтаж. Обмін повітря відбувається через повітроводи і решітки.

Переваги пристроїв канального типу полягають в практично непомітному внутрішньому блоці, рівномірності розподілу повітря, можливості притоку свіжого повітря і охолодженні одним блоком кількох кімнат.

Спліт-системи підлогово-стельового типу відрізняються швидкою і легкою установкою, наявністю додаткових функцій, регулюванням жалюзі.

Відмінність мультиспліт-систем у використанні з одним зовнішнім блоком двох-п'яти внутрішніх, які можуть мати різну потужність. При покупці можна підбирати кількість внутрішніх блоків виходячи з конкретних потреб.

 

Який кондиціонер поставити вдома, - відповідь на питання криється в обов'язковості звертати увагу на фактори, від яких залежить функціональність обраного кліматичного пристрої:

  • Шумність - особливо важливий її рівень при установці кондиціонерів в спальнях або дитячих кімнатах.
  • Наявність інвертора, що впливає на плавність установки рівня необхідної температури, термін служби і економічність агрегату.
  • Комплектація кондиціонера фільтрами, які забезпечують очистку повітря.
  • Дизайн кліматичного агрегату важливий з естетичної точки зору.
  • Потужність - важливий її правильний розрахунок для ефективності функціонування кондиціонера.

Таким чином, ми ознайомили відвідувачів сайту з тим, як вибрати кондиціонер для дому, дали основні характеристики. Про всі інші властивості кліматичного обладнання наші фахівці розкажуть при здійсненні покупок.