Меню

Як правильно порахувати потужність кондиціонераОптимальний розрахунок потужності кондиціонера

Кондиціонери відносяться до категорії складних побутових пристроїв. Купуючи їх, споживачі розраховують на роботу належним чином протягом довгих років, а також на створення комфортної атмосфери і рівного здорового мікроклімату. При виборі слід звертати увагу не тільки на те, яка ціна кондиціонера і його зовнішній вигляд.Теплові потужності приборів, які можуть впливати при розрахунку потужності кондиціонера

Важливою є репутація виробника, на продукцію якого впав погляд при відвідуванні торгової точки. У нас вам запропонують тільки продукцію перевірених постачальників, які впевнені в якості власного товару, що підтверджується їх гарантійними зобов'язаннями.

Важливим є майстерність фахівців-монтажників, які будуть виконувати монтаж кондиціонера. Кліматичне обладнання вимагає установки кваліфікованим майстром, що дозволить зберігати гарантію.

Розрахунок потужності кондиціонера для приміщення

Кондиціонер призначений насамперед для охолодження, а тому найважливішим фактором вибору є потужність охолодження. Розрахунок потужності кондиціонера на площу здійснюється за параметрами обслуговуваних приміщень.

Формул розрахунку потужності існує чимало, але всі вони далеко не ідеальні. Наша практика і досвід дозволяють зробити максимально точні результати. Ми рекомендуємо підбір кондиціонера по площі, виходячи з таких факторів:

  • За основу береться середня висота приміщень 2,5 метра. 
  • В залежності від площі приміщення потужність визначається:
  1. на 20 кв.м необхідно 7 BTU (холодопродуктивність - 2,5 кВт),
  2. на 25 кв.м - 9 BTU (холодопродуктивність - 3 кВт),
  3. на 35 кв.м -12 BTU (холодопродуктивність - 3,5 кВт ),
  4. на 50 кв.м - 18 BTU (холодопродуктивність - 5,2 кВт) і
  5. на 65 кв.м - 24 BTU (холодопродуктивність - 7 кВт).

Для розуміння такої системи розрахунку необхідно знати, що BTU є британської термічної одиницею, яка використовується для вимірювання теплоенергії. Це кількість тепла, необхідного для нагрівання фунта води на градус за Фаренгейтом. Потужність кондиціонерів практично в усьому світі позначається даною одиницею.

Розрахунок потужності кондиціонера на площу

Якщо виникла потреба зробити розрахунок потужності кондиціонера для приміщення, то не варто забувати і про інші фактори, що мають на вибір істотний вплив. Маються на увазі, зокрема:

  • Теплові притоки - наявність в приміщеннях побутової техніки, людей і т.д.
  • Повітряний обмін - природні обміни повітря.
  • Теплові втрати - розташування і розміри вікон, наявність жалюзі і штор, наприклад.

Нащо варто звернути увагу при розрахунку кондиціонера

І все ж, максимально точну відповідь, як підібрати кондиціонер по площі для будь-яких приміщень, можна отримати у спеціалістів з практичним досвідом і відповідною теоретичною підготовкою. Вони візьмуть до уваги абсолютно всі фактори, які мають хоч найменше вплив на визначення потужності кліматичного агрегату.

Звертайтеся до нас. Гарантовано отримаєте те кліматичне обладнання, яке буде забезпечувати також максимально комфортний температурний мікроклімат у вашій оселі або офісі.