Меню
+38 (067) 766 52 54
Пн-Пт: 9:00-18:00, Субота 10:00-15:00
Email: [email protected]
Монтаж котельні
у приватних оселях, виробничих і складських приміщенях "під ключ"

Розрахунок безкоштовний

Працюємо також з ПДВ

Гарантія на роботи 5 років

Отримайте
безкоштовну консультацію
від спеціаліста:

*Ваші данні повністю захищені і не будуть передані третій стороні
Етапи робіт
1) Підбір обладнання та комплектуючих для котельні і узгодження ціни.
1) Підбір обладнання та комплектуючих для котельні і узгодження ціни. Проводимо розрахунок тепловтрат і потужності котельні, підбираємо матеріал і комплектуючі, узгоджуємо вартість матеріалів.
2) Дата і час монтажу.
2) Дата і час монтажу. Узгоджуємо дату проведення монтажних робіт і термін їх виконання. Завозимо матеріал на об’єкт.
3) Монтажні роботи.
3) Монтажні роботи. Монтуємо обладнання котельні, трубопроводи, автоматику та підключаємо до системи опалення.
4) Здача роботи.
4) Здача роботи. Перевіряємо систему під тиском на відсутність протікань, здійснюємо пусконалагоджувальні роботи.

Компанія здійснює монтаж котелень під ключ у Львові, тобто замовник позбавлений будь-яких складнощів. Наші спеціалісти виконають абсолютно всі роботи, необхідні для реалізації проекту в приватному будинку.

Монтаж котельні – без проблем, за доступними цінами і з високою якістю

Сьогодні нашою компанією Теплософт пропонується широкий спектр послуг, серед яких:

Проектування і монтаж котелень з використанням обладнання, яке розраховане на роботу на різних видах палива – природному газі, електроенергії, дизельному паливі,  дровах, вугіллі і т.д.

Для наших спеціалістів немає перешкод, а тому можливе проведення робіт на об’єктах різної складності і масштабу. Нами здійснюється як монтаж приватних котелень, так і монтаж промислових котелень.

Виконана нами котельня під ключ у Львові – це повна відповідність нормативним вимогам і побажанням клієнта.

Монтаж котельного обладнання – обґрунтована вартість

На веб-сайті компанії доступне для ознайомлення важливе питання, яке цікавить замовників практично в першу чергу, тобто розцінки на монтаж котельного обладнання.

Варто знати, що вартість монтажних робіт котельні залежить від ряду факторів, наприклад, від потужності опалювального котла, типу його установки, від використовуваного типу водяного накопичувача і матеріалів.

Розцінки на монтаж котельні: особливості формування ціни

Вартість робіт по монтажу котельні формується з урахуванням різних моментів, таких як:

  • Ціни наведені тут – орієнтовні. Вони можуть змінюватись в залежності від індивідуальних нюансів кожного проєкта.
  • Розцінки на монтаж котельні – це вартість всіх робіт, які здійснюються при монтажі. Враховується і обв'язка котельні в приватному будинку, а також установка обладнання для гарячого водопостачання, бойлерів, систем безпеки, насосних груп, розширювального баку і т.д.
  • Вартість монтажу котельні наводиться без врахування монтажу димоходу.
  • Ціни на монтаж котельні у Львові, наведені в таблицях, є орієнтовними. Вони розраховані для того, щоб скласти  приблизний бюджет реалізації проекту. Монтаж котельного обладнання виконується з використанням газових, твердопаливних, дизельних чи електричних котлів.

Установка котельного обладнання на промислових майданчиках оцінюється після проектування, або на основі проекту, який пропонує замовник.

Варто знати, що монтаж котельні в приватному будинку чи на промисловому об’єкті буде предметно оцінений, якщо замовник звернеться до інженерів нашої компанії.

Нюанси робіт при монтажі котельні

Будь-які роботи, що проводяться, коли виконується монтаж котельні, мають певні особливості:Монтаж котельні в приватному будинку: передбачається наявність природньої вентиляції та вікна в приміщенні котельні; належна підготовка поверхні для встановлення котлів.

  • Гідравлічна обв'язка котельні приватного будинку: все обладнання (тепловий генератор, насосні і колекторні вузли, запірна арматура), розширювальні ємності з’єднується між собою за розробленою схемою. Розцінки на обв'язку котельні будуть пораховані в кожній конкретній ситуації.
  • Залежно від типу палива змінюється і схема обв’язки котла, що в цілому впливає на монтаж котельні в будинку. Котельня в приватному будинку ціна якої формується з урахуванням нюансів обв’язки котла, повинна бути правильно розрахована.
  • Монтаж котельного обладнання включає в  себе і встановлення системи димоходів. Вони можуть бути  як внутрішнього виконання, закладені ще на етапі кладки цегляних стін, так і приставні, змонтовані зовні будівлі, якщо їх не передбачили на етапі будівництва стін.
  • У вартість монтажу котельного обладнання входять і автоматичні системи управління, без яких повноцінне функціонування сучасних котелень просто неможливе. Такі системи встановлюємо якісно.
  • Установка котельні в приватному будинку  потребує також встановлення систем автоматики, щоб підвищити зручність користування для замовника. Для цього у нас є спеціалісти високої кваліфікації.
  • Монтаж котельні в приватному будинку, завершується випробуваннями, пробним пуском і наладкою змонтованого обладнання.

Все, що стосується монтажу котельні, - це наші послуги, надання яких організовано на належному рівні, а тому у наших замовників проблем з подальшою експлуатацією не виникає.

4.0/5 (Оцінок - 4)
Дякуємо за Ваш голос!
Вибачте, Ви вже оцінили цей матеріал.

1️⃣ Які типи котлів монтуєте в котельні?

Встановлюємо газові, твердопаливні, електричні котли та теплові насоси.

2️⃣ Скільки коштує монтаж котельні?

Ціна залежить від багатьох факторів, таких як: потужність котлів, їх тип, матеріал трубопроводів та інше .

3️⃣ Чи робите ви проект котельні?

Так, розраховуємо потужність котла і розробляємо креслення котельні.

4️⃣ Яка гарантія на ваші роботи?

Гарантія на виконанні робити становить 3-5 років.