Установка настінних кондиціонерів Kentatsu в офісному приміщенні

Монтаж настінних кондиціонерів Kentatsu проводився в офісно-діловому центрі в один етап. Зовнішні блоки спліт систем встановлювалися на кронштейни, спеціально передбачені керуючою компанією бізнес-центру. Будівля має вентильований фасад і вся складність установки полягала в тому, що розбирати його заборонено адміністрацією центру. Тому отвір під комунікації було зроблено спочатку зсередини, а потім зі сходів зовні будівлі.

На даному об'єкті було використано обладнання Kentatsu потужністю 2,5 кВт, 5 кВт і 7кВт. За кожним внутрішнім блоком кондиціонера встановлена дренажна помпа, яка дозволяє відводити конденсат в каналізаційну систему. Всі комунікації до блоків підведені через розбірну армстронг-стелю. Де технічно не вдалося прибрати всі траси за стіну, ми розмістили їх в акуратні декоративні короби.

У робочі кабінети ми встановили звичайні спліт системи настінного типу відповідно до площі приміщень. А в серверну кімнату підібрали кондиціонер Kentatsu KSGM70HFAN1/KSRM70HFAN1/ -30 з встановленим на ньому зимовим комплектом. Це дає можливість охолоджувати приміщення в зимовий період при зовнішніх температурах до - 30 градусів.

© Теплософт 2017–2019 Всі права захищені