При наявності проекту ми прораховуємо точну суму всіх витрат і ви чітко знаєте бюджет.
+38 (067) 766 52 54
Пн-Пт: 9:00-18:00, Субота 10:00-15:00
Email: teplosoft.com.ua@gmail.com
Монтаж побутового кондиціонера
у приватних оселях, офісах та виробничих приміщеннях "під ключ"

Отримайте
безкоштовну консультацію
від спеціаліста:

*Ваші данні повністю захищені і не будуть передані третій стороні
ВАЖЛИВО: наше ставлення до своїх клієнтів і власної репутації дуже відповідальне, а тому інформація, що надається нами з усіх питань, зокрема, щодо вартості та строків здійснення монтажу кондиціонерів, тільки достовірна. Якщо Ви перебуваєте в пошуку більш низьких розцінок на вітчизняному ринку, Ваш шлях у зовсім інші компанії, які відрізняються іншими корпоративними цінностями. Свій гонорар за різнобічні послуги ми розраховуємо з урахуванням свого багаторічного професійного досвіду, вимірюваного дванадцятьма роками, а також жорсткими зобов'язаннями перед будь-яким замовником. Для нас не має ніякого значення ні його статус, ні фінансовий добробут. Він робить замовлення - ми виконуємо. Вартість своїх послуг вважаємо демократичною, економічно обґрунтованою і в повній мірі прийнятною для численних клієнтів, головним для яких є якість робіт і гарантований кінцевий результат.

Розрахунки на монтажні роботи і кондиціонери

20 м2 - ціна 2300 грн

Кондиціонер Idea: 5988 грн

Кондиціонер OLMO: 6272 грн

Кондиціонер Leberg: 6499 грн

Кондиціонер Neoclima: 8299 грн

Кондиціонер Electrolux: 8899 грн

Кондиціонер Toshiba: 9999 грн

Кондиціонер Daikin: 16398 грн

Кондиціонер Mitsubishi: 16590 грн

Кондиціонер Panasonic: 19999 грн

25 м2 - ціна 2400 грн

Кондиціонер Idea: 6264 грн

Кондиціонер OLMO: 6563 грн

Кондиціонер Leberg: 6999 грн

Кондиціонер Neoclima: 8799 грн

Кондиціонер Electrolux: 9749 грн

Кондиціонер Toshiba: 10499 грн

Кондиціонер Daikin: 16864 грн

Кондиціонер Mitsubishi: 17250 грн

Кондиціонер Panasonic: 21499 грн

35 м2 - ціна 2500 грн

Кондиціонер Idea: 7853 грн

Кондиціонер OLMO: 8500 грн

Кондиціонер Leberg: 8999 грн

Кондиціонер Neoclima: 10399 грн

Кондиціонер Electrolux: 11830 грн

Кондиціонер Toshiba: 13499 грн

Кондиціонер Daikin: 17644 грн

Кондиціонер Mitsubishi: 19575 грн

Кондиціонер Panasonic: 23499 грн

50 м2 - ціна 2600 грн

Кондиціонер Idea: 11000 грн

Кондиціонер OLMO: 12399 грн

Кондиціонер Leberg: 13499 грн

Кондиціонер Neoclima: 16199 грн

Кондиціонер Electrolux: 18530 грн

Кондиціонер Toshiba: 19999 грн

Кондиціонер Daikin: 27727 грн

Кондиціонер Mitsubishi: 30650 грн

Кондиціонер Panasonic: 39999 грн

Наші переваги

 • 1 рік гарантії на монтаж кондиціонера

 • Матеріали преміум класу

 • Великий вибір кондиціонерів

 • Професійні монтажники

 • Оплата по факту

 • Виїзд фахівця - БЕЗКОШТОВНИЙ

Гарантія на монтажні роботи 1 рік, підкріплена актом виконаних робіт, цього достатньо щоб зрозуміти чи монтаж кондиціонера зроблений вірно і дотриманий всіх норм. Виїзд на протязі року при будь якій поломці кондиціонера БЕЗКОШТОВНИЙ ❗❗❗
1 рік гарантії на монтаж кондиціонера
При монтажі кондиціонерів використовуються труби преміум класу виробництва Італії, Німеччини, Франції. Від цього залежить довговічність системи прокладеної траси.
Матеріали преміум класу
У нашому асортименті більше 1000 кондиціонерів любих видів і типів. Це дає змогу підібрати саме той кондиціонер який потрібен Вам.
Великий вибір кондиціонерів
Встановлення кондиціонерів проводять монтажники зі стажом більш 12 років, а це дає змогу вирішувати будь які проблеми з монтажем.
Професійні монтажники
Ми не просимо наперед гроші за невиконану роботу. Оплата відбувається по факту виконаних робіт!
Оплата по факту
Досвід роботи наших спеціалістів позволяє вирішувати всі нюанси по установці кондиціонера по телефону, а це 99% з 100%. Але все ж якщо клієнт бажає консультацію на обєкті - то виїзд інженера безкоштовний!
Виїзд фахівця - БЕЗКОШТОВНИЙ

Почнемо з того, що побутовий кондиціонер в народі називається, переважно спліт системою, а тому в подальшому і будемо називати його саме так. Для подальшого розуміння відзначимо, що спліт система - це один зовнішній і один внутрішній блоки, з'єднані між собою фреоновою трасою.

Монтаж спліт систем у Львові і Львівській області нашими монтажниками

Будь-яка спліт система, призначена для кондиціювання різних приміщень, є більш складним пристроєм, ніж звичайний кліматичний агрегат. Встановити спліт систему можна ризикнути самостійно, але такий крок не може бути гарантією якісного функціонування в майбутньому.

Кращий варіант - довірити цю непросту справу нашому монтажнику, в компетентності і високій кваліфікації якого сумніватися не варто, оскільки про його професійну діяльність численні клієнти відгукуються тільки позитивно. Важливо знати, що самостійна установка позбавляє користувача гарантій виробника і магазину. Так, і економія просто не потрібна, оскільки вартість монтажу спліт системи досить демократична.

Розглянемо алгоритм дій справжнього майстра, який здійснює монтаж спліт систем у Львові і інших населених пунктах, тобто послідовність виконання ним замовлення клієнта.

Ним виконуються такі пункти, як:

 • Визначення місця для установки агрегату.
 • Безпосередня установка кліматичного агрегату.
 • Монтаж внутрішнього блоку спліт системи.
 • Перший пуск для перевірки правильності функціонування.

Далі зупинимося докладніше на кожному пункті конкретно, щоб клієнт мав уявлення про те, чим займається наш монтажник, а також допоможемо визначитися, скільки коштує встановити спліт систему.

Вибір місця, де краще встановити спліт систему

Спеціаліст виходить з того, що це місце після монтажу кліматичного обладнання захаращуватися не буде. До повітрезабірників і отворів розподілення повітря має гарантуватися вільний доступ.

Монтаж спліт систем виконується таким чином, щоб обидва блоки, тобто зовнішній і внутрішній, розташовувалися на одному рівні. При неможливості зробити це в конкретних умовах, монтажник завжди пам'ятає, що перепади в різницях висоти не можуть бути більше п'яти метрів.

Спеціаліст обстежує і стіну, на якій буде вішатися блок. Це необхідно для повної впевненості в тому, що вона витримає конструкцію досить значної ваги. Міжкімнатні перегородки для цих цілей практично не використовуються.

Зовнішній модуль повинен мати кріплення достатньої міцності. Він встановлюється на рівні стіни, до яких кріпляться спеціальні кронштейни, що гасять вібрацію, яка виникає при експлуатації. Місце вибирається з хорошою доступністю для монтажу і майбутнього обслуговування кліматичного агрегату.

Правила, яких дотримуються фахівці при монтажі кондиціонерів

Нормативні документи свідчать, що встановити спліт систему слід так, щоб внутрішній її блок не піддавався потраплянням сонячних променів. При розташуванні зовнішнього модуля на дахах, лицьову сторону завжди направляють в тіньову сторону.

Монтаж спліт системи передбачає умови для обладнання дренажу для відводу конденсату до вуличного блоку.

Не забувають фахівці і про те, пластик, з якого виконуються внутрішні блоки, вельми чутливий до джерел денного світла. Це означає, що модулі розташовуються подалі від них. Монтажник ніколи не розмістить внутрішні блоки ближче 1 м від знаходження мікрохвильовок, які чинять негативний вплив, що приводить до неполадок.

Наш монтажник, що виконує монтаж спліт систем, забезпечений якісним інструментом, тобто в його розпорядженні є штроборіз і перфоратор, насос для закачки тиску і інструмент для виконання розвальцьовування, прилад, яким вимірюється тиск в рідинах, і інші необхідні засоби.

Монтаж системи дренажу: гарантії якісного функціонування

Встановити спліт систему у Львові, Києві, Івано-Франківську або іншому місті або селищі, означає виконати ряд правильних дій, від яких буде залежати ефективне функціонування в майбутньому.

Важливим є і якісний монтаж системи дренажу. Про це пам'ятає монтажник, а тому проводить її шланг, який не повинен перекручуватися або згинатися, під трубкою з'єднання.

Потім здійснюється обертання шланга теплоізоляцією. Якщо дренажний трубопровід розташовується впритул до стін, монтажник використовує теплоізоляційні вставки. Траса ж обертається стрічкою з повсті.

Наш працівник вдається до обов'язкової перевірки стиків системи дренажу, щоб уникнути хоча б найменших протікань. Трубу проводить через отвір. Внутрішній блок вішає на стіну.

Дотримуються і деякі обмеження при приєднанні трубних ліній. На внутрішній стороні допускається не більше 10 вигинів, які мають радіус не більше 10 см.

З випарних трубок заглушки видаляються безпосередньо перед монтажем. Випускається повітря і відкручується гайка. Місце з'єднання вимагає обов'язкового нанесення масла.

Виконуючи монтаж спліт системи, наш фахівець ретельно закладає стінні отвори. Для надійної фіксації дренажної труби використовує спеціальний хомут, а електроз'єднання й провода для з'єднання блоків розміщує за схемою, яка є в паспорті.

Важливі моменти якісного монтажу спліт системи

Монтажник на всіх етапах монтажу виходить з того, що встановити спліт систему належним чином він може, слідуючи вимогам нормативів. Це стосується і забезпечення безпечного монтажу електричних комплектуючих:

 • Перш за все, електричні блоки ним надійно фіксуються і закриваються. Це робиться, щоб уникнути ризиків ураження електрострумом або загоряння, які цілком можливі при невиконанні закриття блоків. У них в такому випадку легко потрапляє вода, пил або бруд.
 • Майстер не допускає розташування електричних кабелів з'єднання разом з холодотрасами. Кабелі, що використовуються для проходження фреону, при функціонуванні кліматичних установок нагріваються, а тому вони торкання повинні виключатися.

Монтажник після виконання монтажу призводить всю систему в робочий стан. Він ліквідує завоздушеність в системі, випускаючи повітря. Цю процедуру виконують в такій послідовності:

 • Відкручують гайку на патрубку для сервісу, пробки на клапанах газу і рідини. Використовується для цього шестигранник, яким на 90 градусів повертається газовий клапан. Секунд через десять закривається назад. Далі мильним розчином перевіряються витоку газу.
 • При відсутності витоків процедура повторюється, але клапан не закривається, а натискається штуцер для сервісу. Тут повинен з'явитися пар, який свідчить початок виходу повітря.

В середньому для монтажу спліт системи кондиціонера достатньо три метра, іноді з'являється потреба в подовженні траси. Разом з цим проводиться дозаправка холодоагенту.

Завершальний етап монтажу спліт систем

Після завершення робіт виконується пробний пуск. Перед ним наш фахівець дбає про техніку безпеки. Натиском примусового пуску змонтована система приводиться в дію. Коли під час запуску чується подвійний звук, це означає можливість управління спліт системою за допомогою дистанційного керування. Його перевірка здійснюється почерговим натисканням на кнопки пульта.

Таким чином, нашим монтажником компанії Теплософт виконані необхідні роботи, і замовник отримує ефективно діючу кліматичну систему. Після закінчення визначається ціна на монтаж спліт системи. Гарантуємо, що проблем у замовників не виникатимуть. Наша робота - це найвища якість.

P.S Замовляючи монтаж спліт системи у Львові і Львівській області, потрібно враховувати сезоність на роботи, літом зазвичай наплив клієнтів і тому монтаж спліт системи замовляйте завчасно.